| Tip | FWDM |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Ürün adı | 3 Bağlantı Noktalı FWDM |
| Çalışma Dalgaboyu | 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm |
| Limanlar | 3 port |
| Tip | Fiber Optik Terminal Kutusu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Ürün adı | FTTH kutusu |
| Kablo Çapı | 5mm-10mm |
| Adaptör bağlantı noktaları | 2 |
| Tip | fiber optik ek yeri kapatma |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Ürün adı | Kubbe tipi Fiber optik ek yeri kapatma/muhafaza |
| lif sayısı | 12,24,36,48,96,144,288 |
| Boyut | 160 X 540 D*H(mm) |
| Tip | Hızlı Bağlantı ekipmanı, SC |
|---|---|
| Başvuru | FTTX |
| Renk | Beyaz |
| Elyaf Tipi | mm |
| dalga boyu | 1310/1550nm |
| Tip | Fiber Optik Alıcı-Vericiler |
|---|---|
| Kullanmak | FTP |
| Bağlantı Noktası Türü | Fiber optik medya dönüştürücü |
| veri hızı | 10/100/1000M |
| Elyaf Tipi | Tekli mod/çoklu mod |
| Tip | Fiber Optik Alıcı-Vericiler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Ürün adı | 10/100/1000M Medya Dönüştürücü |
| Elyaf Tipi | Tek modlu Çift Fiber |
| Başvuru | FTTH FTTB FTTX Ağı |
| Tip | Fiber optik medya dönüştürücü |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Ürün adı | 10/100/1000M Medya Dönüştürücü |
| Elyaf Tipi | Single More & Multi Mode Dual Fiber |
| Başvuru | FTTH FTTB FTTX Ağı |
| Tip | Kurumsal Kablosuz Erişim Noktası |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Paslanmaz Çelik Çember Kalınlığı | 4,6 mm/7,9 mm/10 mm/12 mm/12,7 mm/15 mm/16 mm/19 mm |
| Makara Başına Uzunluk | 30m / 50m |
| Toka Genişliği | 10mm/12mm/16mm/19mm |
| Tip | Fiber Optik Ek Yeri Kapatma, Dome/yatay |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| kapatma | PP/PC/ABS/ABS+PP |
| Koli Kapasitesi | 12-288 çekirdek |
| Ekleme tepsisi malzemesi | ABS |
| Çekirdek | Tek modlu veya Çok modlu |
|---|---|
| Bant genişliği | 10G, 40G, 100G, vb. |
| Kablo Gücü Elemanı | Aramid iplik, çelik tel |
| Türü | Fiber optik kablo |
| Elyaf Türü | OM1, OM2, OM3, OM4, OS2 |