| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Bağlayıcı Tipi | OVP |
| Bağlayıcı Elyaf Sayısı | 12, 24 |
| Lehçe | Bilgisayar, APC |
| Tip | FTTx Çözümleri |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH, FTTH |
| Bağlayıcı B tipi | OptiTap |
| Bağlayıcı A tipi | SC/APC |
| ürün tipi | FTTH Saplama Kablo Tertibatları |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH, FTTX |
| Garanti süresi | 2 |
| Ağ | ip, 4g, 3g |
| Başvuru | Furukawa Slim,Huawei ve Optitap Adaptörü |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH, FTTX |
| Garanti süresi | 2 |
| Ağ | ip, 4g, 3g |
| Başvuru | Huawei, Furukawa İnce ve Optitap Adaptörü |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH, FTTX |
| Garanti süresi | 2 |
| Ağ | ip, 4g, 3g |
| Başvuru | Huawei ve Optitap, İnce Adaptör |
| Tip | Optik fiberler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Elyaf Sayısı | 24 |
| 3D test | 100% |
| Elyaf Tipi | SM/MM/OM3/OM4/OM5 |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| İletken Sayısı | 1 |
| Model adı | OptiTap Düşürme Kablosu Yama Kablosu |
| Bağlayıcı bir | OptiTap Sertleştirilmiş Konnektör |
| Bağlayıcı B | 2,9 mm ayaklı SC/APC konnektörü |
| İletken Sayısı | 1 |
|---|---|
| Ürün adı | Fiber Optik Yama Kablosu |
| Renk | sarı |
| Bağlayıcı | SC-SC |
| Çalışma sıcaklığı | -40~+75°C |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Kullanmak | FTP |
| Elyaf Sayısı | 24. |
| Çok Modlu Fiber | OM1/OM2/OM3 |
| Tek Modlu Fiber | G655,G652D, G657A1, G657A2 |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Elyaf Tipi | Tekli mod 9/125 |
| Ekleme Kaybı | <0,25db |
| Geri dönüş kaybı | >50dB |