| Tip | Raflar ve Muhafaza |
|---|---|
| Kullanmak | Tepegöz, doğrudan gömülü, rögar |
| Garanti süresi | 5 |
| Ağ | Fiber optik |
| Ürün adı | fiber optik ek yeri kapatma |
| Tip | FTTx Çözümleri |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH, FTTH |
| Elyaf Tipi | çok modlu |
| Çap | 2,0 mm/3,0 mm |
| Uzunluk | 1M, 1.5M,2M isteğiniz gibi |
| Tip | Fiber Optik Terminal Kutusu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 5 |
| Ağ | 4g, 3g |
| Ürün adı | ftth mini fiber optik terminal kutusu 2 bağlantı noktası |
| Tip | Fiber Optik Terminal Kutusu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 5 |
| Ürün adı | Fiber Optik Kaplama, 1 bağlantı noktası |
| Uygun Adaptör | SC,LC |
| Tip | Fiber Optik Terminal Kutusu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 5 |
| Ürün adı | Fiber Optik Kaplama, 1 bağlantı noktası |
| Uygun Adaptör | SC,LC |
| Tip | Fiber Optik PLC Bölücü |
|---|---|
| Ürün adı | 1*8 fiber optik plc ayırıcı |
| Elyaf Tipi | G652D veya G657A1 |
| kablo parlatma | APC/PC/UPC |
| kablo dış kılıfı | PE veya AT |
| Tip | FTTx Çözümleri |
|---|---|
| Ürün adı | 1*8 PLC ayırıcı |
| Elyaf Tipi | G657A1 |
| Kablo uzunluğu | 1m |
| Çelik boru boyutu | 60x7x4mm |
| Tip | Fiber Optik Terminal Kutusu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 5 |
| Ürün adı | Fiber Optik Kaplama, 4 bağlantı noktası |
| Uygun Adaptör | SC,LC |
| Tip | Fiber Optik Terminal Kutusu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 5 |
| Ağ | 4g, 3g |
| Ürün adı | Fiber Optik Kaplama, 2 bağlantı noktası |
| Tip | FTTx Çözümleri |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Elyaf Sayısı | 1. |
| Su geçirmez | IP67 IP68 |
| Elyaf Tipi | G657A, G652D, Om1, Om2, Om3 |