| Tip | Fiber Optik Yama Paneli |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 3 |
| Ağ | 4g, 3G, ELYAF |
| Elyaf Tipi | SM/OM3/OM4 |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Ağ | Fiber optik |
| İsim | 90 derece Fiber konektör önyüklemesi |
| Ürün adı | Fiber Optik Yama Kablosu |
| Bağlayıcı Tipi | LC/ SC/ FC/ ST/ MU/ MTRJ/ MPO/ E2000/ DIN/ SMA/ D4/ SFF/ LC Uniboot |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -40°C~+85°C |
| Kablo tipi | lif |
| Kablo Malzemesi | PVC/LSZH/OFNP/OFNR |
| Ekleme Kaybı | ≤0.3dB |
| Tip | FTTx Çözümleri |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Ağ | 4g, 3g |
| Elyaf Çekirdek | 8 çekirdekli, 12 çekirdekli, 24 çekirdekli |
| Bağlayıcı | MTP, MPO, LC, SC |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| İsim | 90 derece Fiber konektör önyüklemesi |
| Ürün adı | Fiber Optik Yama Kablosu |
| Elyaf Tipi | G652D,G657A1,G657A2,G655 |
| Tip | FTTx Çözümleri |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 5 |
| Ürün adı | Fiber Optik Kaplama |
| Uygun Adaptör | SC,LC |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTA, FTTH |
| Garanti süresi | 2 |
| Ağ | Kablolu LAN, ONVIF, 4g, 3G, fiber optik |
| Kablo Yapısı | Dış Mekan FTTH Saplama Kablosu/Yuvarlak Kablo/Düz Saplama Kablosu |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Ekleme Kaybı | <0.2dB |
| Geri dönüş kaybı | >55db |
| Ceket Rengi | Siyah |
| Tip | FTTx Çözümleri |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH, FTTH |
| Garanti süresi | 5 |
| Ağ | Fiber optik |
| Kablo Yapısı | Dış Mekan FTTH Saplama Kablosu/Yuvarlak Kablo/Düz Saplama Kablosu |
| Tip | FTTA Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTA |
| Garanti süresi | 5 |
| Ağ | Fiber optik |
| Su geçirmez | IP68 |