| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH, FTTX |
| Ağ | 4g, 3g |
| Elyaf Tipi | Tek mod |
| IP koruma sınıfı | IP68 |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler |
|---|---|
| Tip | FC/SC/ST/LC |
| mod | SM&AA |
| Çalışma şartı | -40°C ila +75°C |
| Çalışma Dalgaboyu | 1200~1600nm |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH, FTTH |
| Garanti süresi | 3 |
| Ağ | 4g, 3g |
| Ürün adı | FTTH SC UPC Saplama Kablosu Yama kablosu |
| Tip | fiber füzyon birleştirici |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 3 yıl |
| Anahtar Kelimeler | fiber optik kablo birleştirme makinesi |
| Ekleme süresi | 5s |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 2 |
| Ağ | 4g, 3G, Fiber optik bağlantı kablosu, fiber optik geri döngü |
| Bağlayıcı Tipi | LC |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Ceket Rengi | sarı veya özelleştirmek |
| Çap | 600um |
| Malzeme | PVC, LSZH, OFNR, OFNP |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 2 |
| Ağ | 4g, 3G, Fiber optik bağlantı kablosu, fiber optik geri döngü |
| Bağlayıcı Tipi | LC |
| Tip | fiber optik ek yeri kapatma |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Ürün adı | 48/96 çekirdekli fiber optik bağlantı kapatma |
| Liman | Şenzen |
| Renk | Siyah |
| Tip | fiber optik ek yeri kapatma |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Ürün adı | 48/96 çekirdekli fiber optik bağlantı kapatma |
| Liman | Şenzen |
| Renk | Siyah |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 3 |
| Ağ | 4g, 3g |
| Ürün adı | SC/APC-SC APC Fiber Optik Yama Kablosu |