| Tip | Fiber Pigtailler |
|---|---|
| Elyaf Tipi | SM/AA/OM3 |
| Elyaf Çekirdek | 2,4,6,8,12 Çekirdek isteğe bağlı |
| lif uzunluğu | 1m veya Özelleştirilmiş |
| Bağlayıcı Tipi | FC SC ST LC |
| Model numarası | AFIBERSOLUTION-Kablo bobini |
|---|---|
| Menşe Yeri Kalınlığı | Guangdong, Çin |
| Ürün Adı | 500 metre taşınabilir saha dağıtılabilir taktiksel fiber optik kablo rulo |
| Malzeme | Metal veya Plastik |
| Kapasite | 100m-1000m |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 2 |
| Ağ | Kablolu LAN, ONVIF, 4g, 3G |
| Ürün adı | E2000 bağlantı kablosu |
| Tip | Fiber Pigtailler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| İsim | Bırakma kablosu |
| Elyaf Tipi | G657A1, G657A2 |
| Renk | siyah beyaz |
| Tip | Diğer |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz LAN |
| Ürün adı | Çok Modlu Çift Yönlü LC Optik Fiber Kablo Konnektörleri |
| Bağlayıcı | LC |
| Son yüzün yüksüğü | Bilgisayar, UPC, APC |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Elyaf Tipi | Tek mod |
| Ekleme Kaybı | <0,25db |
| Geri dönüş kaybı | ≥50dB(PC/UPC) ≥60dB(APC) |
| Model numarası | AFIBERSOLUTION-Kablo bobini |
|---|---|
| Menşe Yeri Kalınlığı | Guangdong, Çin |
| Ürün Adı | 500 metre taşınabilir saha dağıtılabilir taktiksel fiber optik kablo rulo |
| Malzeme | Metal veya Plastik |
| Kapasite | 100m-1000m |
| Model numarası | TAC-Taktiksel Kablo rulo yama kablosu |
|---|---|
| Menşe Yeri Kalınlığı | Guangdong, Çin |
| Ürün Adı | 500 metre taşınabilir saha dağıtılabilir taktiksel fiber optik kablo rulo |
| Malzeme | Metal veya Plastik |
| Kapasite | 100m-1000m |
| lif sayısı | 2 ila 24 Elyaf |
|---|---|
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Başvuru | Telekomünikasyon |
| Elyaf Tipi | G655,G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf markası | Corning, OFS, YOFC |
| Tip | Fiber Optik Yama Paneli |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 3 |
| Ağ | 4g, 3G, ELYAF |
| Elyaf Tipi | SM/OM3/OM4 |