| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Elyaf Tipi | Tekli mod 9/125 |
| Ekleme Kaybı | <0,25db |
| Geri dönüş kaybı | >50dB |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX, FTTX |
| Garanti süresi | 3 |
| Ağ | Kablolu LAN, ONVIF, 4g, 3G |
| Ürün adı | MPO saç örgüsü |
| Tip | FTTx Çözümleri, 2,5 mm |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Bağlayıcı Tipi | SC ST FC |
| paket | 1 adet/kutu |
| Tip | Fiber Optik Alet Kutusu, Test Cihazları ve Araçları |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX, FTTH |
| Çanta Boyutu | 28*15*20cm |
| Aksesuarlar 1 | Fiber optik balta |
| Aksesuarlar 2 | 10MW VFL |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 5 |
| Ağ | Fiber optik |
| Ürün adı | SMA 905 Fiber Optik Konnektör Atlama Teli |
| Tip | Fiber optik balta |
|---|---|
| Ürün adı | Fiber optik balta |
| Dış kaplama çapı | 0,25 mm-0,9 mm |
| Elyaf Çapı | 125um |
| Bölünmüş Açı | <0,5 ° |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 3 |
| Ağ | 4g, 3g |
| Ürün adı | FTTH Fiber Optik LC UPC SM DX Yama Kablosu |
| Tip | Fiber Optik Terminal Kutusu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 2 |
| Ağ | Kablolu LAN, ONVIF, IP, 4g, 3G |
| Ürün adı | Görünmez Fiber Kablo Terminal Kutusu |
| Model numarası | AFIBERSOLUTION-Kablo bobini |
|---|---|
| Menşe Yeri Kalınlığı | Guangdong, Çin |
| Ürün Adı | 500 metre taşınabilir saha dağıtılabilir taktiksel fiber optik kablo rulo |
| Malzeme | Metal veya Plastik |
| Kapasite | 100m-1000m |
| Model numarası | AFIBERSOLUTION-Kablo bobini |
|---|---|
| Menşe Yeri Kalınlığı | Guangdong, Çin |
| Ürün Adı | 500 metre taşınabilir saha dağıtılabilir taktiksel fiber optik kablo rulo |
| Malzeme | Metal veya Plastik |
| Kapasite | 100m-1000m |