| İletken Sayısı | 1 |
|---|---|
| Elyaf Tipi | G657A,G652D, tekli mod / çoklu mod |
| Kablo uzunluğu | 20m.30m,50m veya özelleştirilmiş |
| lif sayısı | 1-12 Çekirdek |
| Başvuru | kapalı/açık kullanılmış |
| İletken Sayısı | 2 |
|---|---|
| Kablo Dış Çapı | Kablo Dış Çapı: 900um, 2,0 mm ve 3,0 mm mevcuttur |
| dış ceket | PVC veya LSZH |
| Tipik ekleme kaybı (IL) | ≤0.2dB |
| İade kaybı(RL) | ≥55dB |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Fiber modu | Tek ve Çoklu Mod |
| Kablo Çapı | 0,9/2,0/3,0 mm |
| Ekleme Kaybı | <0,25db |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Garanti süresi | 3 |
| Ağ | Kablolu LAN, ONVIF, 4g, 3G, FİBER |
| Ürün Adı | MPO yama kablosu |
| Tip | FTTx Çözümleri, 1,25 mm |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Ürün adı | 1,25 mm yüksük LC/MU fiber optik temizleyici |
| Bağlayıcı Tipi | LC/MU |
| Tip | FTTx Çözümleri |
|---|---|
| Kullanmak | Optik ekipman kurulumu |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Ağ | Kablolu LAN |
| Ürün adı | Fiber Optik Konnektör Temizleyici |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 3 |
| Ağ | Kablolu LAN, 4g, 3G, fiber |
| Bağlayıcı Tipi | MPO |
| Tip | fiber füzyon birleştirici |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Ortalama Ekleme Kaybı | 0,02dB(SM), 0,01dB(MM), 0,04dB(NZDS), 0,04dB(EDF) |
| Ekleme Modeli | Otomatik & Manuel & Tam Otomatik |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 3 |
| Ağ | 4g, 3g |
| Ürün adı | SC/APC-SC APC Fiber Optik Yama Kablosu |
| Kablo uzunluğu | 0,5m, 1,5m, 20M, 3M |
|---|---|
| Elyaf Tipi | Singlemode veya Multimode |
| Ekleme Kaybı | <0,25db |
| Geri dönüş kaybı | ≥50dB(PC/UPC) ≥60dB(APC) |
| Elyaf markası | Corning, YOFC, OFS ... |