| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | Veri Merkezi,FTTH,FTTA,FTTX,CATV,CCTV,Baz İstasyonu |
| Garanti süresi | 2 |
| Ağ | Kablolu LAN, ONVIF, 4g, 3G |
| Ürün adı | MPO/MTP Fiber Optik Yama kablosu |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTT, Test Ekipmanları |
| Garanti süresi | 3 |
| Ağ | Kablolu LAN, ONVIF, 4g, 3G, fiber, MPO Yama kablosu, mpo kablosu |
| Ürün adı | 12 Çekirdek 0,9 mm Çıkış MPO - LC |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| İletken Sayısı | 1 |
| Elyaf Tipi | G657A,G652D, tekli mod / çoklu mod |
| Kablo uzunluğu | 20m.30m,50m veya özelleştirilmiş |
| lif sayısı | 1-12 Çekirdek |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 3 |
| Ağ | 4g, 3g |
| Ürün adı | SC-SC Fiber Optik Yama Kablosu |
| Kablo tipi | OM3 |
|---|---|
| Bağlayıcı Tipi | LC |
| Ürün Adı | Fiber Kablo Montajı |
| Kablo Alev Derecelendirmesi | IEC60332-1 |
| Kablo Bant Genişliği | 2000MHz/km |
| Kablo Dış Çapı | 2.0 3.0 5.0mm |
|---|---|
| Kablo Bant Genişliği | 2000MHz/km |
| Ürün Adı | Fiber Kablo Montajı |
| lif sayısı | 2 |
| Kablo Alev Derecelendirmesi | IEC60332-1 |
| Kablo Çapı | 3,0 mm |
|---|---|
| Kablo Dış Çapı | 5.0mm |
| Kablo Çekme Dayanımı | 50N |
| Bağlayıcı Tipi | LC |
| Kablo uzunluğu | 3m |
| Tip | Fiber Pigtailler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| İsim | SC/APC Yama kablosu |
| Elyaf Tipi | Tek mod |
| lif sayısı | Basit |
| Tip | Fiber Pigtailler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Bağlayıcı Tipi | SC, LC, FC, ST, E2000, MU, MTRJ... |
| Parlatma tipi | PC, UPC, APC |
| Ekleme Kaybı | <0,25db |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Elyaf Tipi | Tekli mod 9/125 |
| Ekleme Kaybı | <0,25db |
| Geri dönüş kaybı | >50dB |