| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Ceket Rengi | su |
| Çap | 4,8 mm |
| Malzeme | PVC, LSZH, OFNR, OFNP |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Ceket Malzemesi | PE, TPU, LSZH |
| lif sayısı | 2 ila 144 Elyaf |
| Elyaf markası | Corning, OFS, YOFC |
| Tip | FTTx Çözümleri |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Ürün adı | 1*8 PLC ayırıcı |
| Elyaf Tipi | G657A1 |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Kullanmak | FTP |
| Elyaf Sayısı | 24. |
| Çok Modlu Fiber | OM1/OM2/OM3 |
| Tek Modlu Fiber | G655,G652D, G657A1, G657A2 |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Kullanmak | FTP |
| Çok Modlu Fiber | OM1/OM2/OM3 |
| Tek Modlu Fiber | G655,G652D, G657A1, G657A2 |
| Elyaf Sayısı | 2 ila 144 |
| Tip | Fiber optik konektör |
|---|---|
| Ağ | HİÇBİRİ |
| Renk | Yeşil |
| Boyut | müşterinin isteğine göre üretilebilir |
| Bağlayıcı Tipi | SC/APC |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 3 |
| Ağ | 3G |
| Ürün adı | GJBFJV Dahili Fiber Optik Kablo |
| Tip | Fiber Optik Kablo, Kat 1 |
|---|---|
| İletken Sayısı | 2 |
| lif sayısı | 1~12 |
| Kablo Ağırlığı | 10kg/km |
| Kablo Çapı | 5.0*2.0mm |
| Tip | Dış Mekan Fiber Optik Kablo |
|---|---|
| İletken Sayısı | 1 |
| Ürün adı | kendinden destekli saplama kablosu |
| lif sayısı | 1~4 |
| Kablo Ağırlığı | 10kg/km |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Ağ | 4g, 3g |
| Ürün adı | GYCFTY Hava Üflemeli Kablo |
| lif sayısı | 96 çekirdek |
| Kılıf Bileşik | PE |