| Tip | CWDM Modülü |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX, FTTX |
| Kanal numarası | 4CH, 8CH veya 16CH |
| Yapı | Mux veya Demux |
| Kanal aralığı | 20 Nm |
| Tip | ARAÇLAR, Test Cihazları ve Araçlar |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| ekran | 5,6 inç renkli LCD (dokunmatik ekran) |
| Menzil | 120km |
| Boyut | 227mmx 160mmx70mm |
| Tip | Test Cihazları ve Araçlar |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Bağlayıcı Tipi | SC LC FC ST (gereği olarak) |
| Ölçü birimi | dB/dBm/xW |
| Çalışma Gerilimi(V) | DC 3.3V~5.5V |
| Tip | Test Cihazları ve Araçlar |
|---|---|
| Kullanmak | Dış mekan |
| Ürün adı | OTDR |
| ekran | 5,6 inç renkli LCD (dokunmatik ekran) |
| Menzil | 120km |
| Tip | WDM |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 3 |
| Ağ | 4g, 3g |
| Ürün adı | FWDM Çelik Boru Tipi |
| Tip | Fiber Optik Terminal Kutusu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 2 |
| Ağ | Kablolu LAN, ONVIF, 4g, 3G |
| Ürün adı | Görünmez Fiber Kablo Terminal Kutusu |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Garanti süresi | 5 |
| Ağ | 4g, 3g |
| Ürün adı | SC APC'den SC/APC'ye FTTH saplama Kablo Tertibatı |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| lif | G657A |
| Malzeme | LSZH |
| Renk | Siyah |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Ürün adı | 2~24 Çekirdek Süper Mini UniTube Hava Üflemeli Fiber Optik Kablo |
| lif sayısı | 2~24 çekirdek |
| Elyaf Tipi | Tek mod |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Ürün adı | FTTH Bırakma Kablosu |
| lif sayısı | 1~4 lif |
| Elyaf Tipi | tekli mod(G652D,G657A) veya çok modlu |