| Tip | Optik fiberler |
|---|---|
| Kullanmak | FTP |
| Ürün adı | GCYFTY Kanal Mikro Hava Üflemeli Fiber Optik Kablo |
| lif sayısı | 12~288 çekirdek |
| Elyaf Tipi | tek mod(G652D) |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler |
|---|---|
| Başvuru | FTTH FTTB FTTX Ağı |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Elyaf Tipi | Küçük/AA |
| Malzeme | Plastik |
| Tip | Optik fiberler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Ürün adı | Doğrudan gömülü GYTA53 tipi Dış Mekan Fiber Optik Kablo |
| lif sayısı | 12~288 çekirdek |
| Elyaf Tipi | tek mod veya çoklu mod |
| Tip | Fiber Optik Kablo, Kat 1 |
|---|---|
| İletken Sayısı | 2 |
| lif sayısı | 1~12 |
| Kablo Ağırlığı | 10kg/km |
| Kablo Çapı | 5.0*2.0mm |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH, FTTH |
| Ağ | 4g, 3g |
| Parlatma tipi | UPC,APC |
| Çap | 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm, diğerleri |
| Tip | Fiber Optik Kablo, Kat 1 |
|---|---|
| İletken Sayısı | 1 |
| Ürün adı | FTTH Bırakma Kablosu |
| Başvuru | iç/dış mekan saplama kablosu |
| lif sayısı | 1~4 |
| Tip | Dahili Fiber optik Kablo |
|---|---|
| İletken Sayısı | 1 |
| Kablo Yapısı | Sıkı tampon kablosu |
| mod | SM.MM |
| Elyaf Tipi | G657A1, G657A2 |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Ağ | 4g, 3g |
| Ürün adı | GYCFY Hava Üfleme Mikro Fiber Optik Kablo |
| Elyaf Tipi | tek mod(G652D) |
| lif sayısı | 12~144 çekirdek |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Ağ | 4g, 3g |
| Ürün adı | GCYFTY Fiber Optik Kablo |
| Elyaf Tipi | G652D |
| lif sayısı | 2~288 çekirdek |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| İletken Sayısı | 1 |
| lif sayısı | 1 ÇEKİRDEK |
| Fiber modu | Tek mod |
| Elyaf Tipi | G657A1 |