| Tip | FWDM |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Ürün adı | 3 Bağlantı Noktalı FWDM |
| Çalışma Dalgaboyu | 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm |
| Limanlar | 3 port |
| Tip | Kurumsal Kablosuz Erişim Noktası |
|---|---|
| Ürün adı | fiber optik adaptör |
| lif sayısı | 1 |
| Bağlayıcı Tipi | SC APC'si |
| Malzeme | bilgisayar |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTA |
| Model adı | OptiTap Adaptörü için Ttap |
| Özellik | Optitap ( Corning ) , H konnektör ( Amphenol ) ile uyumludur . |
| Kablo tipi | Düz saplama kablosu 3.0mm,5.0mm, düz 2.0*3.0mm |
| Tip | Fiber Optik Kablo, Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| İletken Sayısı | 1 |
| Bağlayıcı Tipi | SC/APC |
| Elyaf Tipi | Tekli mod 9/125 |
| Ceket Rengi | sarı |
| Tip | FWDM |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Ürün adı | WDM ekleme/bırakma sistemleri için CWDM Filtre Çoklayıcı |
| Çalışma Dalga Boyu Aralığı | 1260~1620 deniz mili |
| Kanal aralığı | 20 deniz mili |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTA |
| Model adı | Su geçirmez optik konektör |
| Özellik | Optitap ( Corning ) , H konnektör ( Amphenol ) ile uyumludur . |
| Kablo tipi | Düz saplama kablosu 3.0mm,5.0mm, düz 2.0*3.0mm |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTA |
| Model adı | optitap Bağlayıcı |
| Özellik | Optitap ( Corning ) , H konnektör ( Amphenol ) ile uyumludur . |
| Kablo tipi | Düz saplama kablosu 3.0mm,5.0mm, düz 2.0*3.0mm |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTA |
| Model adı | SC/APC Su Geçirmez Konnektör |
| Kablo tipi | Düz saplamalı kablo 2.*3.0mm,3.0mm ,5.0mm |
| Su geçirmez | IP68 |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTA |
| Model adı | Huawei için Suya Dayanıklı Hızlı Konnektör |
| Kablo tipi | Düz saplamalı kablo 2.*3.0mm,3.0mm ,5.0mm |
| Su geçirmez | IP68 |
| Tip | CCWDM |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Kanal numarası | 4CH, 8CH veya 16CH |
| Yapı | Mux veya Demux |
| Kanal aralığı | 20 Nm |