| Tip | PLC 1X4, Mini Çelik Boru PLC |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH, FTTH |
| Modeli | Konnektörsüz 1*4 PLC ayırıcı |
| dalga boyu | 1260-1650nm |
| Başvuru | FTTH FTTB FTTX Ağı |
| Tip | PLC ayırıcı, LC/APC |
|---|---|
| Ürün adı | 1x32 Mini tip PLC Dağıtıcı |
| Elyaf Tipi | G657A1 veya müşterilerin siparişi olarak |
| Çap | 0,9 mm |
| Çalışma Dalgaboyu(nm) | 1260~1650 |
| Tip | Test Cihazları ve Araçlar |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Ürün adı | OTDR |
| Elyaf Tipi | Tek mod |
| Tip | adaptör, sc/apc SM DX |
|---|---|
| İletken Sayısı | 2 |
| Renk | Yeşil Mavi |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 ila +75 derece |
| Malzeme | bilgisayar |
| Tip | plc ayırıcı |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Ürün adı | Kaset tipi PLC ayırıcı |
| Boyut | 100x25x130mm(GxYxU) |
| Tip | CWDM Modülü |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX, FTTX |
| Kanal numarası | 4CH, 8CH veya 16CH |
| Yapı | Mux veya Demux |
| Kanal aralığı | 20 Nm |
| Tip | plc ayırıcı |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Ağ | Kablolu LAN, 4g |
| Modeli | 1*2 PLC ayırıcı |
| Tip | plc ayırıcı |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Ağ | HİÇBİRİ |
| Başvuru | LAN, WAN ve Metro Ağları |
| Tip | plc ayırıcı |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Ağ | Kablolu LAN |
| Ürün adı | 1x8 Kaset plc ayırıcı SC/APC |
| Tip | FTTx Solutions, mikro çelik boru tipi |
|---|---|
| lif | G657A1 |
| lif sayısı | 4 çekirdek |
| Bağlayıcı Tipi | SC APC'si |
| Uzunluk | 0,5 m/1 m/2 m/5 m/özelleştirilmiş |