| Tip | Fiber Optik Zayıflatıcı, Erkekten Dişiye |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Ürün adı | FC Fiber Optik Zayıflatıcı |
| Bağlayıcı Cinsiyeti | FC Erkekten Kadına |
| Zayıflama seviyesi aralığı | 0~30dB |
| Tip | Fiber optik konektör |
|---|---|
| İletken Sayısı | 1 |
| Ürün adı | SC hızlı bağlantı |
| dış ceket | PE torba |
| Renk | Mavi, Yeşil, Bej |
| Tip | Fiber optik Hızlı Bağlantı |
|---|---|
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Ürün adı | LC Hızlı Bağlantı |
| dış ceket | PE torba |
| Renk | Mavi, Yeşil, Bej |
| Tip | Test Cihazları ve Araçlar |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Renk | Beyaz |
| Bağlayıcı Tipi | SC LC FC ST |
| temizlik zamanı | 800'den Fazla Temizlik |
| İsim | FTTX terminal kutusu |
|---|---|
| Boyutlar (UxGxY) | 365x137x90mm(Kapaksız) 375x142x120mm(Kapaklı) |
| Giriş Koruması | IP67 |
| Sıcaklık aralığı | -40~80℃ |
| Yuvarlak Kablo Dış Çapı | 5,0 mm ila 14,0 mm |
| Tip | Diğer |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Garanti süresi | 3 yıl |
| Ağ | Kablosuz LAN |
| Bağlayıcı | SC,ST,FC,LC,MTRJ,MU,DIN |
| Tip | FTTx Çözümleri |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH, FTTH |
| Elyaf Sayısı | 1. |
| Su geçirmez | IP67 |
| Elyaf Tipi | G657A, G652D, Om1, Om2, Om3 |
| Elyaf Tipi | SM |
|---|---|
| Ekleme Kaybı | <0.2dB |
| Geri dönüş kaybı | >60dB |
| kablo rengi | sarı |
| Bağlayıcı Rengi | Metal |
| Bağlayıcı Tipi | SC |
|---|---|
| Yüksük Uç Yüzü | UPC,APC |
| Elyaf Tipi | SM,MM |
| Kablo tipi | Simplex, Dubleks |
| Kablo Dış Çapı | 0,9/2,0/3,0 mm |
| Tip | FTTx Çözümleri |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Tip | SC |
| mod | SM&AA |
| Çalışma şartı | -40°C ila +75°C |