| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Öğe | SM SX E2000 APC Flanşlı fiber optik adaptör |
| Elyaf Sayısı | 1 |
| Tip | Fiber optik adaptör |
|---|---|
| Kullanmak | Dış Mekan/İç Mekan |
| Tip | FC/SC/ST/LC |
| Çalışma Dalgaboyu | 1200~1600nm |
| Ekleme Kaybı (IL) | 0.2 |
| Tip | Fiber Optik Terminal Kutusu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Ürün adı | ODVA/MPO Terminal Kutusu |
| Su geçirmez sınıf | IP67 |
| Boyut | 250*80*70mm |
| Tip | Test ve Araçlar |
|---|---|
| Kullanmak | yama kablosu konnektörleri |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Ağ | Kablolu LAN |
| Ürün adı | Optik fiber uç temizleme alet çantası |
| Tip | fiber optik zayıflatıcı, Singlemode |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH, FTTH |
| Ürün adı | LC UPC erkekten dişiye fiber optik zayıflatıcı |
| Çalışma Dalgaboyu | SM: 1200-1600nm veya 1310nm, 1550nm |
| dB aralığı | 1-30dB (MAKS) |
| Tip | fiber optik zayıflatıcı, Erkekten Kadına |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Ürün adı | SC Fiber Optik Zayıflatıcı |
| Zayıflama seviyesi aralığı | 0~30dB |
| Geri Dönüş Kaybı(dB) | PC:≥50 UPC: ≥55 APC: ≥60 |
| Tip | Fiber Optik Zayıflatıcı, Erkekten Dişiye |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Ürün adı | SC Fiber Optik Zayıflatıcı |
| Bağlayıcı Cinsiyeti | SC Erkekten Kadına |
| Zayıflama seviyesi aralığı | 0~30dB |
| Tip | Fiber Optik Zayıflatıcı, Erkekten Dişiye |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Ürün adı | SC Fiber Optik Zayıflatıcı |
| Bağlayıcı Cinsiyeti | SC Erkekten Kadına |
| Zayıflama seviyesi aralığı | 0~30dB |
| Tip | Fiber Optik Zayıflatıcı, Erkekten Dişiye |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Ürün adı | LC Fiber Optik Zayıflatıcı |
| Bağlayıcı Cinsiyeti | LC Erkek Kadın |
| Zayıflama seviyesi aralığı | 0~30dB |
| Tip | Fiber Optik Zayıflatıcı, Erkekten Dişiye |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Ürün adı | ST Fiber Optik Zayıflatıcı |
| Bağlayıcı Cinsiyeti | ST Erkek Kadın |
| Zayıflama seviyesi aralığı | 0~30dB |