| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler, Kapaklı Fiber Optik Adaptör SC-APC SM SX |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Dayanıklılık Süresi | >1000 |
| Sıcaklık Kuvveti | - 55 ila + 85 |
| tutma kuvveti | 200-600G |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Garanti süresi | 5 |
| Ağ | 4g, 3g |
| Ürün adı | Corning Optitap ile Uyumlu SC/APC bağlantı kablosu |
| Tip | Fiber Optik Zayıflatıcı, Erkekten Dişiye |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Ağ | 4g, 3g |
| Ürün adı | FC Değişken Fiber Optik Zayıflatıcı |
| Bağlayıcı Cinsiyeti | FC Erkekten Kadına |
| Tip | SC apc, SC |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Ürün adı | fiber optik kablo adaptörü |
| Elyaf Tipi | Tek mod |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 3 |
| Ağ | 4g, 3g |
| Ürün adı | Fiber Optik Atlama Teli |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler |
|---|---|
| Ürün adı | Fiber optik Hızlı Bağlantı |
| mod | SM |
| Renk | Mavi-yeşil |
| Ekleme Kaybı | <=0,3 DB |
| Tip | Fiber optik güç ölçer |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Ürün adı | IFOT-5000 Entegre Sayaç |
| Malzeme | Plastik, Metal |
| İlgili Kişiler | FTTX trouble shooting; FTTX sorun giderme; Construction; Yapı; Traini |
| Tip | fiber optik adaptör |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Çalışma Dalgaboyu | 1200~1600nm |
| Ekleme Kaybı (dB) | 0.2 |
| Dönüş Kaybı(dB) | ≥50 |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler |
|---|---|
| Elyaf Tipi | LC optik fiber adaptör |
| Kol malzemesi | Zirkonya veya Fosforlu bronz |
| Dönüş Kaybı(dB) | ≥50 |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 ila + 75°C |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler, LC UPC Dubleks adaptör |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Dayanıklılık Süresi | >1000 |
| Sıcaklık Kuvveti | - 55 ila + 85 |
| tutma kuvveti | 200-600G |