| Tip | Fiber Optik Güç Ölçer |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Ölçüm Aralığı(dBm) | -70~+6dBm |
| Bağlayıcı | FC/SC/ST |
| Tip | LC, LC |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Ürün adı | fiber optik kablo adaptörü |
| Elyaf Sayısı | 2. |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 3 |
| Ağ | Kablolu LAN, ONVIF, 4g, 3G, FİBER |
| Model adı | e2000 apc fiber optik konektör |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 3 |
| Ağ | Kablolu LAN, ONVIF, 4g, 3G, FİBER |
| Model adı | e2000 upc fiber optik konektör |
| Türü | Fiber Optik Zayıflatıcı, Erkekten Dişiye |
|---|---|
| Kullanımı | FTTH |
| parlatma | Bilgisayar/UPC/APC |
| zayıflama aralığı | 0-30 dB |
| Model | FC, SC, ST, LC, MU, vb. |
| Model numarası | Kat6 |
|---|---|
| Tip | CAT5, CAT6 |
| Kondüktör | Bakır |
| Bağlayıcı | RJ45 Altın kaplama |
| Kalkan | UTP |
| Model numarası | Kat6 |
|---|---|
| Tip | CAT5, CAT6 |
| Kondüktör | Bakır |
| Bağlayıcı | RJ45 Altın kaplama |
| Kalkan | UTP |
| Model numarası | Kat6 |
|---|---|
| Tip | CAT5, CAT6 |
| Kondüktör | Bakır |
| Bağlayıcı | RJ45 Altın kaplama |
| Kalkan | UTP |
| Model numarası | Kat6 |
|---|---|
| Tip | CAT5, CAT6 |
| Kondüktör | Bakır |
| Bağlayıcı | RJ45 Altın kaplama |
| Kalkan | UTP |
| Model numarası | Kat6 |
|---|---|
| Tip | CAT5, CAT6 |
| Kondüktör | Bakır |
| Bağlayıcı | RJ45 Altın kaplama |
| Kalkan | UTP |