| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTT, Test Ekipmanları |
| Garanti süresi | 3 |
| Ağ | Kablolu LAN, ONVIF, 4g, 3G, FİBER |
| Ürün adı | 12 Çekirdek 0,9 mm Çıkış MPO - LC |
| Tip | FTTx Çözümleri |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| İsim | Kubbe derz kapatma |
| Şekil | Simplex, Dubleks, Dörtlü |
| Ekleme Kaybı | ≤0.2dB |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler, MPO/MTP |
|---|---|
| Başvuru | FTTX |
| Renk | Mavi/Yeşil/Su |
| Elyaf Tipi | Küçük/AA |
| Ürün adı | MPO Konnektörü |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler |
|---|---|
| Bağlayıcı Tipi | LC |
| Yüksük Uç Yüzü | Bilgisayar, UPC, APC |
| Elyaf Tipi | Tekli mod, Çok modlu |
| Kablo tipi | Simplex, Dubleks |
| Tip | fiber optik ek yeri kapatma |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Ürün adı | Fiber Erişim Terminali Kapatma |
| boyut(mm) | 395*245*130 |
| Max. Maks. capacity(Single fiber) kapasite (Tek lif) | 288 |
| Tip | Diğer |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz LAN |
| Bağlayıcı Tipi | LC |
| Başvuru | Fiber konektör |
| Liman | Şenzen |
| Tip | Fiber Optik Terminal Kutusu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH, FTTH |
| Garanti süresi | 2 |
| Ağ | bluetooth, Kablolu LAN, ONVIF, IP, 4g, 3G |
| Ürün adı | FTTH 8 Çekirdekli fiber optik terminal kutusu |
| Tip | Zirkonya Yüksük, SM/MM |
|---|---|
| Başvuru | fiber optik parça |
| Liman | Şenzen |
| Ambalaj bilgileri | pp torbada |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union |
| Tip | Fiber optik adaptör, Singlemode/multymode |
|---|---|
| Ürün adı | Bağlayıcı |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Başvuru | FTTH FTTB FTTX Ağı |
| dalga boyu | 9-125um |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Ağ | HİÇBİRİ |
| Başvuru | LAN, WAN ve Metro Ağları |