| Tip | Fiber Optik Dağıtım kutusu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 2 |
| Ağ | Kablosuz Lan, bluetooth, Kablolu LAN, ONVIF, Yok, SDK, TCP, Ip, POE, GPRS, wifi, 4g, GSM, 3G, Wiegan |
| Ürün adı | Fiber Optik Dağıtım Kutusu |
| Tip | Fiber Optik Terminal Kutusu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Ağ | 4g, 3g |
| İsim | FTTX MST terminal kutusu |
| Boyutlar (UxGxY) | 365x137x90mm(Kapaksız) 375x142x120mm(Kapaklı) |
| Tip | Diğer |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz LAN |
| Ürün adı | Fiber optik konektör |
| Elyaf türü | G652D/G657A1/G657A2 |
| Kalite kontrol | Göndermeden önce %100 test |
| Tip | Fiber Optik Güç Ölçer |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Ölçüm Aralığı(dBm) | -70~+6dBm |
| Bağlayıcı | FC/SC/ST |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler, SC UPC |
|---|---|
| Ürün adı | fiber optik kablo adaptörü |
| Elyaf Tipi | Tek mod |
| Renk | Mavi |
| Malzeme | bilgisayar |
| Tip | Fiber Optik Terminal Kutusu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH, FTTH |
| Garanti süresi | 3 |
| Ağ | 4g, 3g |
| Ürün adı | Caixa CTO'su |
| Tip | Fiber Optik Terminal Kutusu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Ağ | 4g, 3g |
| İsim | FTTX MST terminal kutusu |
| Boyutlar (UxGxY) | 365x137x90mm(Kapaksız) 375x142x120mm(Kapaklı) |
| Tip | Optik fiberler |
|---|---|
| Kullanmak | FTP |
| Elyaf Sayısı | 2. |
| Bağlantı Noktası Türü | Fiber optik medya dönüştürücü |
| veri hızı | 10/100/1000M |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 2 |
| Ağ | Kablolu LAN, 4g, 3G |
| Ürün adı | SC LC FC ST standart fiber optik konektörler |
| Tip | Raflar ve Muhafaza |
|---|---|
| Kullanmak | FTTx, Veri Merkezi Ağları |
| Garanti süresi | 3 |
| Ağ | Kablolu LAN, ONVIF, 4g, 3G, FİBER |
| İsim | Fiber optik mpo kaseti |