| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTA |
| Model adı | Huawei için Güçlendirilmiş Optik Adaptör |
| Kablo tipi | 2.*3.0mm,3.0mm ,5.0mm |
| Su geçirmez | IP68 |
| Türü | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Elyaf Türü | Tekli mod 9/125 |
| Ekleme Kaybı | <0,25db |
| Geri dönüş kaybı | >50dB |
| Ceket Rengi | Sarı |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Elyaf Tipi | Tekli mod 9/125 |
| Ekleme Kaybı | <0,25db |
| Geri dönüş kaybı | >50dB |
| Ceket Rengi | sarı |
| Tip | Fiber Optik Yama Kablosu |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Bağlayıcı Tipi | SC,LC,FC,ST |
| Ceket Rengi | sarı |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
| Tip | FTTx Solutions, İç Mekan Duvara monte edilebilir |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Ürün adı | 4 çekirdekli FTTH kutusu |
| Malzeme | ABS veya bilgisayar |
| Renk | Beyaz |
| Tip | Fiber optik kablo |
|---|---|
| Kullanmak | Veri Merkezi,FTTH,FTTA,FTTX,CATV,CCTV,Baz İstasyonu |
| Garanti süresi | 2 |
| Ağ | Kablolu LAN, ONVIF, 4g, 3G |
| Ürün adı | MPO-LC Bağlantı Kablosu |
| Tip | FTTx Çözümleri |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Elyaf Sayısı | 1. |
| Bağlantı Noktası Türü | SC/ST/FC ve RJ45 |
| veri hızı | 10/100/1000M |
| Tip | Medya dönüştürücü |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| İşletim standartları | 10/100Base-TX ve 100Base-FX |
| Güç Gereksinimi | DC 5V 1A |
| Uygulama Mesafesi | 20km yukarı 20km |
| Tip | Fiber optik konektör |
|---|---|
| İletken Sayısı | 1 |
| Ürün adı | SC hızlı bağlantı |
| dış ceket | PE torba |
| Renk | Mavi, Yeşil, Bej |
| Tip | Fiber konektör |
|---|---|
| Bağlayıcı Tipi | SC/FC/LC/ST/MTRJ/MU vb. |
| Yüksük Uç Yüzü | Bilgisayar, UPC, APC |
| Elyaf Tipi | Tekli mod, Çok modlu |
| Kablo tipi | Simplex, Dubleks |