| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 2 |
| Ağ | ip, 4g, 3g |
| Ürün adı | Hoptik bağlayıcı |
| Tip | Diğer |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz LAN |
| Renk | Yeşil |
| Başvuru | FTTH, CATV, CCTV |
| sertifika | RoHS,CE,ISO |
| Tip | WDM |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| dalga boyunu yansıtır | 1550nm 1650nm 1625nm |
| Çalışma Dalgaboyu | 1260 - 1360 & 1460 - 1581 |
| Tip | Raflar ve Muhafaza |
|---|---|
| Kullanmak | FTTx, Veri Merkezi Ağları |
| Garanti süresi | 3 |
| Ağ | Kablolu LAN, ONVIF, 4g, 3G, FİBER |
| İsim | Fiber optik mpo kaseti |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler |
|---|---|
| Kullanmak | FTTA |
| Model adı | OptiTap Adaptörü |
| Özellik | OptiTap ve H-Connector ile uyumlu |
| lif sayısı | sc tek yönlü |
| Tip | FTTx Çözümleri |
|---|---|
| Ürün adı | Fiber Optik PLC Bölücü |
| Elyaf Tipi | G652D, G655, G657A, istek üzerine |
| Ekleme Kaybı (dB) | 7.1/7.3 |
| Kayıp Tekdüzeliği (dB) | 0.6 |
| Tip | Fiber Optik Kablo, FTTx Çözümleri |
|---|---|
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Elyaf Sayısı | 32 |
| Bağlayıcı Tipi | LC SC FC ST |
| Elyaf Tipi | G652D, G655, G657A, istek üzerine |
| Tip | Fiber Adaptör ve Konnektörler, SC/UPC fiber optik adaptör |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH |
| Dayanıklılık Süresi | >1000 |
| Sıcaklık Kuvveti | - 55 ila + 85 |
| tutma kuvveti | 200-600G |
| Tip | Fiber optik güç ölçer |
|---|---|
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Ürün adı | Fiber Optik Multimetre |
| Kalibrasyon Dalgaboyu(nm) | 850/1300/1310/1490/1550/1625 |
| Bağlayıcı Tipi | PC/APC için değiştirilebilir FC/SC/ST |
| Tip | FTTx Çözümleri |
|---|---|
| Kullanmak | FTTX |
| Garanti süresi | 5 |
| Bağlayıcı B tipi | OptiTap |
| Bağlayıcı A tipi | SC/APC |